• چرا برای استفاده از حادم باید ثبت نام کنیم؟
  به دلیل مباحث امنیتی شما می بایست ابتدا توسط یک شماره تلفن همراه احراز هویت شوید. همچنین برای ذخیره تنظیمات اختصاصی شما برای نرم افزار و ارتباط دو سویه با شما، به یک شماره تلفن همراه نیاز می باشد. ما به شما اطمینان می دهیم شماره همراه شما به صورت خصوصی نزد ما محفوظ می باشد.
 • چرا اذان برای من پخش نمی شود ؟
  با توجه به سیاست های سیستم عامل اندروید، برخی تنظیمات خاص برای هر گوشی اعمال می شود. ابتدا پس از نصب حتما توسط آموزش نرم افزار سیستم Optimise Battery و Apear OnTop را برای حادم فعال کنید. در صورت وجود مشکل، مورد را به ذکر گوشی و نسخه اندروید از منوی ارتباط با ما در سایت و یا نرم افزار برای ما ارسال کنید.
 • آیا باید برای استفاده از حادم به اینترنت دسترسی داشت؟
  با توجه به حجم اطلاعات بالا، برخی از قسمت های حادم برخط(آنلاین) بوده و می بایست به اینترنت متصل بود، ولی برخی قسمت های دیگر نیاز به اینترنت ندارد. همچنین در قسمت هایی نظیر قرآن و ادعیه می توان بخشی را دانلود نمود تا در زمان عدم دسترسی به اینترنت به مطالب دسترسی داشته باشید.
 • حادم با چه اندرویدی سازگار است؟
  برای استفاده از حادم حداقل اندروید 6 لازم بوده و تا اندروید 12 تست شده است. ولی با توجه به نسخه های مختلف موجود و فراوانی گوشی های مختلف، در صورت وجود مشکل می تواند موارد را با ما در میان بگذارید تا مشکلات مرتع گردد.
 • چرا همه ادعیه در حادم وجود ندارد؟
  ما در حادم ادعیه منتخب و پراستفاده را قرار داده ایم. در صورتی که ادعیه خاصی مد نظر شما می باشد، آن را ارسال کنید تا پس از بررسی برای استفاده عموم مردم درج گردد. همچنین به دلیل استفاده آنلاین از ادعیه، نیاز به نسخه جدید نبوده و پس از تایید توسط تیم مدیریت در حادم منتشر می شود.