...

حریم خصوصی

اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان توسط نرم افزار اندروید حادم  به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که شما در اختیار آن می‌گذارید.

 از آنجا که جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرایندهای مبتنی بر گوشی همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد حادم در این زمینه، مطالعه این سند تحت عنوان «سیاست نامه حریم خصوصی» و هر گونه پیام دیگری که در خصوص جمع‌آوری و پردازش اطلاعات توسط حادم به حساب کاربری شما ارسال می‌شود، ضروری است.

این سند مشتمل بر موارد ذیل در خصوص اطلاعات شخصی و یک واژه‌نامه است که مطالعه آن را برای درک بهتر اصطلاحات تخصصی پیشنهاد می‌کنیم.

۱- درباره حادم

نرم‌افزار حادم یک برنامه‌های اندرویدی است در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت، دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی طی 2 سال زحمات شبانه روزی برنامه ریزی و راه اندازی گردیده است. این نرم افزار توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان طراحی و ارائه گردیده است و کلیه حقوق مادی و معنوی آن محفوظ می باشد.

۲- تغییرات این سند

این سند مطابق با آخرین تغییرات قوانین و مقررات موضوعه کشور تدوین شده و مبیّن کلیه حقوق شما تحت قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲و اسناد بین‌المللی ذی‌ربط است.

این سند ممکن است دستخوش تغییرات و تجدیدنظر شود و در صورتی که اطلاع‌رسانی تغییرات به موجب قانون الزامی باشد، این تغییرات از طریق حساب کاربری به کاربران اطلاع داده خواهد شد. این سند، در تاریخ  شهریور 1401 تهیه و تدوین گردیده است.

۳- خدمات اشخاص ثالث

در اپلیکیشن حادم کتب صوتی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده شده است. کتاب های صوتی تولیدی از کتب مکتوب انتشار نورالشهدا بوده که مالکیت آن مربوط به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گلستان می باشد. تولید کتاب های صوتی نیز توسط این اداره کل و خرید اثر قطعی بوده که کلیه حقوق مادی و معنوی آن انحصارا متعلق به این اداره کل می باشد.

کتب مکتوب سایر انتشارات (بجز نورالشهدا) نیز در این نسخه صرفا جهت معرفی می باشد.

۴- کدام اطلاعات توسط حادم جمع آوری می شوند

اطلاعات ممکن است توام با نصب و/یا استفاده شما از خدمات حادم (اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور عمدتاً به این شیوه جمع‌آوری می‌شوند و در سرورهای ما نگهداری می‌شوند) در دسترس و اختیار حادم قرار گیرد، همچنین حادم ممکن است اطلاعات را مستقیماً از شما دریافت کند (هنگام ایجاد حساب کاربری، ثبت نظر، تماس و مکاتبه با پشتیبانی و یا تکمیل هر فرم یا ورود اختیاری اطلاعات).

۱-۴- اطلاعاتی که با نصب و/یا استفاده از نرم‌افزار حادم جمع‌آوری می‌شوند

اطلاعات مربوط به استفاده از خدمات حادم و همزمان با نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه شما (بدون ایجاد حساب کاربری) جمع‌آوری می‌شوند. برخی از  این اطلاعات عبارتند از: 

۱-۱-۴- نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، 

۳-۱-۴- جست‌وجوهای انجام شده و نتایج انتخاب‌شده، 

۴-۱-۴- مدت و باز‌ه‌های استفاده شما از خدمات حادم، 

۶-۱-۴- اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل آدرس پروتکل اینترنت (IP)، نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت  رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ،  

۲-۴- اطلاعاتی که بعد از ایجاد حساب کاربری در اختیار حادم قرار می‌گیرد

اطلاعاتی که توسط حادم (بعد از ایجاد حساب کاربری) جمع‌آوری می‌شوند شامل موارد ذیل است:

۱-۲-۴- اطلاعاتی که برای ایجاد حساب کاربری در نرم‌افزار حادم ضروری است شامل شماره تلفن همراه می باشد

در صورتی که شما مایل نیستید اطلاعات شما در اختیار حادم قرار گیرد، لطفا از نصب نرم‌افزار حادم و/یا ایجاد حساب کاربری و ثبت اطلاعات شخصی در سایت و نرم‌افزار حادم خودداری نمایید.

۵- حادم از اطلاعات چه استفاده‌ای می کند

5-1-موارد عمده استفاده از اطلاعات عبارتند از:

۱-۱-۵- ارزیابی عملکرد سایت و نرم‌افزار حادم و رفع اشکالات آن‌ها در نسخه‌های آتی،

۲-۱-۵- افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و نرم‌افزار،

۳-۱-۵- بهبود تجربۀ کاربری از طریق انطباق نرم‌افزار حادم با نیازها و شرایط کاربر و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های متنوع کاربران،

۴-۱-۵- احراز هویت کاربران برای استفاده از قسمت های مختلف حادم.  

۵-۱-۵- جهت شرکت و مسابقات و جشنواره ها

۶-۱-۵- نمایش تاریخچه جستجوهای مشابه به کاربر در هنگام جستجو،

۱۳-۱-۵- انجام مکاتبات و تماس با کاربران توسط تیم پشتیبانی،

۶- اطلاعات در اختیار چه اشخاصی قرار می گیرند

۱-۶- حادم ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و/یا در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دهد.

۷-  امنیت اطلاعات شخصی

۱-۷- یکی از اولویت‌های اصلی حادم محافظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات است. اطلاعات شما نزد ما به صورت محرمانه قرار می گیرد.

8- راه ارتباطی با حادم

سرشماره 300084269 شماره‌ ای است که حادم از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین از طریق صندوق پیام و نوتیفیکیشن حادم نیز راه ارتباطی دوطرفه می باشد.

همچنین رایانه  support@hadem.ir نیز برای ارتباط دو طرفه درنظر گرفته شده است.